YeniFoça WindSurf Club

KİRALAMA & DEPOLAMA

Sörfümü malzeme kiralayıp pratik yaparak geliştirmek istiyorum diyenler için; Başlangıç, Orta, İleri yarış malzemelerini 2 saatten başlayarak tam güne kadar devam eden kiralama programlarından faydalanabilir Windsurfunuzu üst seviyeye taşıyabilme imkanına sahip olabilirsiniz.
Kulübümüzde windsurf'e ilk adımdan son teknoloji profesyonel yarış malzemelerine kadar faydalanma imkanına sahipsiniz.
Kendi ekipmanınızı kulübümüzün güvenli ortamına bırakarak, dilediğiniz zaman gelerek kulübümüzde sörf yapma imkanına sahip olabilirsiniz.


KULÜP ÜYELİĞİ

Eğitimler sonrasında kulübümüze üye olarak avantajlarımızdan faydalanabilir, yaz boyunca dilediğiniz kadar surf yapabilir ve Basketbol, Plaj Voleybolu, Pedal (Kürek Sörfü) gibi etkinliklerimizden faydalanabilirsiniz.
Pedal Sörfü; Rüzgarsız havalarda yelkenin yerini kürek alıyor.
Fiziksel gelişime yardımcı, koordinasyon ve denge arttırıcı egzersiz ve eğlence bir arada…
Kulübümüze üye olarak, eğitimler haricinde, plajımızdan faydalanma, cafemizde hoşça vakit geçirme imkanlarına sahip olabilirsiniz.


OTEL & KONAKLAMA & DİNLENME

YENİFOÇA WINDSURF ve YELKEN Kulübümüzün aktivitelerine şehir dışından katılan üyelerimiz ve aileleri, anlaşmalı olduğumuz bölge otellerinin özel avantajları ile konaklayabilir, mükemmel deniz manzarasıyla kulübümüze ait cafe ve Sosyal Tesislerin tüm imkanlarından faydalanabilirler.